Japonki to jedne z najpopularniejszych butów na lato. Nie ma się co dziwić, bo są one nie tylko wygodne, ale też stylowe.

W dodatku dobre japonki będą w stanie dopełnić każdy strój. Mamy te bardziej eleganckie, które będziemy mogły ubrać na większe wyjścia, ale też te zwyczajne, z gąbki, które będą fantastyczne na plażę, albo na basen. Japonki to niezaprzeczalnie najlepszy wybór na lato. W dodatku, są to buty na lato, które nie wychodzą z mody. Chyba nie było w historii takiego obuwia, które byłoby modne przez tak wiele lat. Jednak okazuje się, że po raz kolejny to wygoda wygrywa i właśnie tak chcą ubierać się kobiety. Nie da się jednak ukryć, że japonki to obuwie na lato, które jest raczej nietrwałe. Z drugiej jednak strony są one dosyć tanie, przynajmniej w porównaniu z innymi butami, dzięki czemu większość z nas jest w stanie kupić sobie nową parę raz w roku.

A ty, na jakie japonki zdecydujesz się tym razem? A może wolisz jakieś inne buty na lato? Kolorowe i szalone czy bardziej stonowane?